piknik_02

Rodzinny Piknik Mazowieckiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego


Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak serdecznie zaprasza wszystkich warszawiaków na IX Piknik Rodzinny Mazowieckiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego „Zaufani od 100 lat”
.

Wydarzenie to wpisuje się zarówno w obchody 100 – lecia niepodległego Państwa Polskiego, jak i związane jest z obchodami 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej. Adwokatura była jednym z pierwszych niezależnych samorządów zawodowych w odrodzonym Państwie Polskim powołanym Dekretem Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego 24 grudnia 1918 roku.

Piknik  ma wieńczyć obchody 100 – lecia. Wydarzenie ma mieć charakter otwarty, dostępny dla każdego mieszkańca Stolicy. Piknik organizujemy w parku im. marsz. E. Rydza – Śmigłego w Warszawie w godzinach 11.00 – 21.00. 

W ramach Pikniku będzie między innymi wiele atrakcji dla dzieci, strefa seniora (organizowana przez Fundację Okręgowej Izby Lekarskiej „Pro Seniore”), strefa aktywności sportowej, Targ Śniadaniowy oraz wiele innych wyjątkowych wydarzeń. Piknik poprowadzi znany i lubiany sprawozdawca sportowy Tomasz Zimoch. Z tą inicjatywą chcemy dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców Warszawy i spędzić z nimi twórczo czas.

previous arrow
next arrow
Slider